Příběhy ŠtěstíDalší zajímavou rubrikou, kterou na této stránce najdeme, jsou příběhy štěstí. Jedná se o stránku, na kterou mohou psát uživatelé portálu seznamka štěstí své příběhy o tom, jak se díky této stránce seznámili a našli tak svého osudového partnera nebo partnerku. Na stránce najdeme desítky zajímavých příběhů od lidí ze všech koutů země a pokud přidáme svůj vlastní příběh, může se nám to i vyplatit – nejzajímavější příběhy totiž seznamka štěstí odměňuje.

Facebok přihlášení lze provést i z mobilního telefonu. Facebook přihlásit se je jednoduchá záležitost a otázka deseti sekund. Seznámit se můžete i na ulici, nebo v obchodě.

Seznamka Štěstí pro mobily

Pokud patříte mezi majitele iPhonu nebo iPodu Touch, můžete seznamku štěstí používat i na těchto zařízeních. Abyste ji mohli využívat, musíte být nejdříve zaregistrovaní a pak se k ní dostanete přes odkaz http://iphone.stesti.cz/. Díky tomu tak můžete seznamku využívat prakticky kdekoliv, kde máte možnost připojení na internet, např. ve vlaku atd.

Facebook.cz má už přes miliardu uživatelů. Přihlášení na Facebook je zabezpečené. Facebook.com je největší sociální síť na světě s miliardou uživatelů.

Hodnocení profilů

Profily jednotlivých uživatelů seznamky štěstí můžeme také hodnotit. Pokud má uživatel ve svém profilu fotku a má povoleno její hodnocení, můžeme takovou fotku ohodnotit pomocí bodů a to na stupnici od jedné do desíti. Nejhorší hodnocení je jeden bod a naopak, pokud se nám někdo opravdu hodně líbí, můžeme mu dát až deset bodů. Pod fotkou pak vždy vidíme jaký je její průměr hodnocení, a také kolikrát už byla hodnocena. Odkaz na hodnocení jednotlivých profilů najdeme, když na titulní stránce najedeme myší na položku Více a klikneme na možnost Hodnocení profilů. Hodnotit fotky však mohou pouze přihlášení uživatelé stránky, kteří mají potvrzený profil a schválenou hlavní fotku.

Xchat.cz je velice používaný online chatovací nástroj. Seznamka.cz je velice populární online seznamka. Seznamka Štěstí je jedna z největších na českém internetu.

Hlídač vzkazů ze seznamky Štěstí

Hlídač vzkazů je speciální program, který seznamka štěstí.cz poskytuje svým uživatelům, kteří si ho mohou zdarma stáhnout. Pokud si tento program nainstalujete do svého počítače nebo notebooku, budete díky němu mít okamžitý přehled o tom, jestli vám na seznamce štěstí někdo napsal vzkaz, a to aniž byste se museli neustále přihlašovat. Pokud vám přijde nový vzkaz, budete o něm informovaní tzv. informační bublinou, která se vám zobrazí na vašem monitoru. 

Návštěvnost seznamky Štěstí

Seznamka štěstí patří mezi nejnavštěvovanější seznamky na českém internetu. Je na ní registrováno už více než sto tisíc uživatelů a měsíční návštěvnost stránky přesahuje 200 000 unikátních uživatelů. Denně si pak uživatelé tohoto portálu zobrazí až dva a půl milionu jednotlivých stránek. Každý den se pak na seznamku štěstí zaregistruje kolem tří set nových uživatelů.

Jiné seznamky na internetu

Kromě seznamky štěstí existuje na internetu také celá řada dalších seznamek. Mezi ty nejznámější, které používá hodně lidí, patří Libimseti. Tato seznamka je oblíbená především u mladší generace uživatelů, kteří na ní tvoří drtivou většinu, ale v poslední době už nemá tak velkou návštěvnost jako tomu bylo v minulosti. S nástupem Facebooku došlo k poklesu uživatelů této stránky, ale stále je na ní spousta lidí, se kterými je možné se seznámit. Součástí tohoto portálu jsou i další funkce, jako třeba diskuze, chaty, hry atd. Další velmi známou a oblíbenou seznamkou je seznamka, která patří pod portál Seznam.cz a najdeme ji na adrese http://seznamka.lide.cz/. Jedná se o v současné době nejnavštěvovanější internetovou seznamku, kterou denně navštěvuje velké množství uživatelů z celé země. Seznamka na lide.cz je velmi přehledná a snadno se v ní dokážete i napoprvé zorientovat. Inzeráty v ní jsou seřazeny do několika kategorií a kromě vážného seznámení si zde můžete najít i kamarády, přátele na dopisování nebo třeba partnery k tanci nebo k nějakému sportu. Kromě těchto známých seznamek samozřejmě existuje ještě spousta dalších, např. eDarling seznamka, znamost.cz, seznamka.cz nebo seznamka Srdíčko. Různých seznamovacích stránek je na internetu opravdu velké množství, takže stačí si jen vybrat, zaregistrovat se a začít si hledat nového partnera.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací Štěstí.cz a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Ideální seznamka pro Seznamte.se; není nic jednoduššího, než se u nás zaregistrovat a vyzkoušet si najít ten pravý protějšek, který s Vámi bude sdílet Vaší životní cestu.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!